середа, 26 серпня 2015 р.

Українське село.

Цей День незалежності ми відзначали у Холодному Яру - місці відомому кожному хто хоч щось розуміє в історії України. 
Холодний Яр - місце повстання Максима Залізняка, та серце Холодноярської Республіки - що відчайдушно боролась з більшовицькою окупацією. 
Детальний звіт про похід буде згодом, у цій темі.(якщо посилання не працює теми іще не має). 
Але я хотів сказати не про це, а про те що я людина яка народилася в серці України - Києві, побачив справжнє українське село, і я кажу не про корівок, природу, та снопи сіна і поля соняшника. 
Я кажу про хліб - який привозять під запис! раз на дві доби, маршрутки що ходять двічі на тиждень, найближчий магазин за вісім кілометрів. 
Це і є справжнє Українське село. 
У 19 столітті - виник рух народників, - інтелігенції яка пішла в народ, збирала фольклор та намагалась проводити, хоч якусь освіту. І як не дивно у 21 столітті нам не вистачає народницького руху. 
Люди про яких я пишу - ніколи це не прочитають, оскільки не мають доступу до Інтернету, в них працює 3-4 канали телебачення, вони отримують газети  - раз на тиждень "Сільські Вісті" та "Вісник Черкащини" - уявляєте як легко маніпулювати незнанням цих людей, незнанням про війну про сучасну політику. 
Те що скажуть по 3-4 каналам та 2 газетам - те і є сучасність тих людей. Думайте про це, думайте коли читаєте новини в Інтернеті, сидите в фейсбуці, думайте про те що є люди які, не можуть отримувати об’єктивну інформацію, і можливо нам варто відродити народницький рух? Немає коментарів :

Дописати коментар